

Електробритва Kemei Razor Shaver (KM-1102H)
- Готово до відправки
- Код: KM-1102H
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (95) 097-08-95VodafoneEtrimerвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380952043632Графік роботиПН - ПТ : 09:00 - 19:00 ; СБ: 10:00 - 17:00 ; НД: вихідний.
Kemei Razor Shaver – це професійний шейвер, який входить до складу барберської серії професійного інструменту. Повна зарядка залишає 2 години, а перша зарядка має тривати не менше 8 годин. Кількість обертів мотора на хвилину 6500.
Модель KM-1102H має подвійну бритву систему, яка складається з двох ножів і двох сіток, розташованих на різній висоті. Кожна сітка рухлива, що забезпечує максимальне повторення контурів обличчя та шиї. Зі зворотного боку шейвер оснащений висувним триммером, який ідеально підходить для догляду за вусами, а також стрижки скронь.
Дизайн шейвера максимально ергономічний – бритва чудово сидить у руці, вона легка та зручна в роботі. Головка з сітками легко знімається за натисканням на бічну кнопку, щоб забезпечити легке чищення та легкий догляд після кожного голитися.
Висувний триммер робить цей пристрій ідеальним для догляду за вусами та баками, а його незначна вага (139 г) полегшує процес стрижки волосся та роботу з бритвою в цілому.
Щоденне чищення, обов'язкове для підтримки ефективності роботи пристрою, проводити дуже легко, завдяки комплекту пристосувань, що додається.
Особливості електробритви Kemei Razor Shaver :
- Живлення: Автономне/Від мережі
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Матеріал лез: Нержавіюча сталь
- Кількість головок: 2
- Плаваючі головки: Так
- Товщина лез - 0,1 мм
- Знімні головки: Так
- Висувний тример: Так
- Напруга 110-240V
- Швидкість двигуна: 6500 об/хв
- Автономна робота (хв): 90
- Час першої зарядки – 8 годин
- Час зарядки - 2 години
- Споживана потужність - 4.128 Вт
- Вага -139 гр
Комплектація:
- Електробритва
- Щітка для чищення
- Супровідна документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.139 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавальні головки для гоління | Так |
| Час заряджання акумулятора | 2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Споживана потужність | 4.128 Вт |
| Товщина лез (мм) | 0,1 |
| Напруга | 110-240 В |
| Знімні головки | Да |
| Висувний тример | Є |
