




Електробритва Kemei Max (KM-RS7098)
- Готово до відправки
- Код: KM-RS7098
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (95) 097-08-95VodafoneEtrimerвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380952043632Графік роботиПН - ПТ : 09:00 - 19:00 ; СБ: 10:00 - 17:00 ; НД: вихідний.
Новинка від Kemei - портативна бритва KM-RS7098. Ультратонкий, зручний, простий та стильний дизайн. Дана модель має сіткову систему гоління і розрахована для сухого гоління. Сіткова технологія добре підходить для чоловіків із чутливою шкірою обличчя. Завдяки використанню спеціальної сітки, шкіра менш травмується та не викликає подразнення.
Модель може працювати від мережі 100-240 Вт, так і від вбудованого акумулятора. Заряду батареї NiMh вистачає на 60 хвилин безперервної роботи пристрою, а повний цикл зарядки складе 1.5 години. Пристрій має одну голючу голівку, яка добре повторює контури обличчя. Навіть у важких місцях бритва добре справляється зі своїм завданням.
Особливості моделі Kemei KM-RS7098:
- Кількість обертів на хвилину: 7100
- Артикул: KM-RS7098,
- Бриюча голівка - сіточна,
- Тип гоління - сухе,
- Кількість бриючих голівок - 1,
- Зручний та ультратонкий дизайн,
- Тип: професійні електробритви,
- Тип живлення: акумулятор / мережа (комбінована),
- Гіпоалергенні титанові сітки,
- Сітка та ніж легко змінюються,
- Час роботи: 60 хвилин,
- Час зарядки: 1.5 години,
- Потужність: 5V,
- Швидкість: 7200 об/хв,
- Li-ion-аккумулятор,
- Світлодіодна індикація стану заряду акумулятора
- Помірний рівень шуму під час роботи,
- Вага: всього 81 г,
- Країна-виробник: Китай.
Комплектація:
- Шейвер Kemei Max (KM-RS7098),
- Кабель для зарядки USB Type
- Щіточка для очищення,
- Супровідна документація,
- Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Ні |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 0.81 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 1.5 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість обертів на хвилину | 7100 |
