




Професійний триммер Kemei Hair Trimmer з підставкою (KM-1753)
- Немає в наявності
- Код: KM-1753
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (95) 097-08-95VodafoneEtrimerвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380952043632Графік роботиПН - ПТ : 09:00 - 19:00 ; СБ: 10:00 - 17:00 ; НД: вихідний.
Kemei Hair Trimmer KM-1753 - професійний триммер із серії преміальних інструментів Voyager! Новинка 2023 року. Абсолютний комфорт та повний огляд на всі 360 градусів!
Тример KM-1753 оснащений відкритим Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм і мінімальним зрізом волосся 0,1 мм. Відкритий ножовий блок дозволяє мати в роботі кращй огляд, що значно підвищує як комфорт у роботі, так і результат Ви повністю контролюєте стрижку. Ножовий блок має нову конструкцію зубів глибиною 1,6 мм, яка гарантує чистий зріз густого та жорсткого волосся при будь-якій манері роботи з триммером – чіткі та чисті лінії гарантовані. Крім того, ножовий блок має нове керамічне покриття, яке забезпечує високу ізоностійкість ножового блоку та менший нагрів при роботі ножів.
Мотор моделі виконаний за технологією цифрового управління мотором, завдяки чому можна підвищити термін служби мотора, а також домогтися виняткових характеристик у роботі. Мотор працює з частотою 6000 оборотів в хвилину. Наш інтернет-магазин однозначно рекомендує цю модель для роботи з бородою та стрижки голови, особливо, якщо Вам потрібна максимальна продуктивність та найкращий результат. Дана модель впорається абсолютно з будь-яким завданням, чи це професійне застосування чи домашнє.
Дана модель працює від вбудованого літієвого акумулятора ємністю 1200 мАч, що дозволяє досягти 120 хвилин повністю автономної роботи, а повна зарядка займає приблизно 3 години. Літій-іонний акумулятор можна заряджати будь-якої миті, незалежно від залишкового рівня заряду, хоч після кожної стрижки. На корпусі виробу є LED-індикатор відображає стан заряду акумулятора. Також у Вас є можливість підключити триммер до адаптера живлення та використовувати його як провідну, одночасно заряджаючи батарею.
Особливості моделі Kemei з підставкою (KM-1753)
- Артикул: KM-1753
- Тип: професійні тримери,
- Тип двигуна: роторний,
- Низький рівень шуму від потужного двигуна,
- Металевий корпус
- Тип живлення: акумулятор / мережа (комбінована),
- Мінімальна висота зрізу: 0,1 мм,
- Тип акумулятора: Li-ion без ефекту хімічної пам'яті,
- Тип ножового блоку: Т-подібний ножовий блок,
- Відкритий ножовий блок із оглядом на 360 градусів
- Найчистіший точний зріз,
- Т-подібний ножовий блок шириною 40 мм
- Потужність: 8V,
- Li-Ion акумулятор з автономністю 120 хвилин
- Повна зарядка не більше 3 годин
- LED індикатор заряджання
- Петелька для підвішування
- Обігів двигуна: 6000
В комплекті:
- Тример
- Інструкція
- Олія для ножів
- Щіточка для очищення
- Захисний ковпачок для ножа
- Підставка
- Насадки 3 шт, (1 мм, 2 мм, 3 мм)
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Щіточка для чищення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Ширина леза | 40 мм |
| Основні | |
| Тример для окантовки | Так |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Виробник | Kemei |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 3 |
| Швидкість мотора | 6000 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Ножовий блок | нерегульований |
| Мультивольтаж (110 - 230 В) | Да |
