




Тример для окантовки і стрижки бороди Wahl Stainless Steel Advance, титановий (9864-600T)
- Немає в наявності
- Код: 9864-600T
+380 (95) 097-08-95
Vodafone-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (95) 097-08-95VodafoneEtrimerвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380952043632Графік роботиПН - ПТ : 09:00 - 19:00 ; СБ: 10:00 - 17:00 ; НД: вихідний.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вашій увазі революційний тример WAHL Stainless Steel Lithium Ion Plus, який поєднує в собі безліч інструментів по догляду за рослинністю на обличчі і на тілі.
Тример оснащений 4 змінними насадками:
- Т-образний ножовий блок використовується для стрижки бороди і вусів, окантовки і малювання рівних ліній, а також стрижки волосся на тілі;
- вузький (фігурний) ножовий блок - для створення візерунків і стрижки волосся у важкодоступних місцях;
- повнорозмірна насадка-шейвер з 2ма головками і спеціальним відділом для зрізання довгих волосся яка використовується для гоління особи;
- насадка для стрижки волосся в носі і вухах.
Крім великої функціональності WAHL Stainless Steel має ряд переваг:
- літій-іонний акумулятор з рекордним часом роботи до 4-х годин;
- ультрабыстрая зарядка за 1 хвилину, яка забезпечує 4 хвилини роботи;
- ножовий блок з легованої сталі з високоточною заточуванням;
- індикатор рівня заряду батареї;
- міцний корпус з нержавіючої сталі;
- в 2 рази потужніший двигун з збільшений термін служби, в порівнянні з триммерами цього класу.

Максимальна комплектація:
- Т-образний ножовий блок;
- насадка-шейвер;
- ніж для фігурної стрижки;
- гігієнічна насадка для особи;
- 12 змінних насадок для різної довжини зрізу (від 1,5 до 20 мм);
- підставка з нержавіючої сталі;
- мережевий адаптер (110-240 Вольт)
- гребінець для стрижки;
- масло для змащення;
- щіточка для чищення.
- чохол для зберігання і перевезення на блискавці.
Відмінності між моделлю "9864-600" від "9864-616" : "9864-600" - в комплекті повноцінна насадка-шейвер з 2ма головками; 9864-616 - в комплекті невелика насадка для тримінгу; виробництво - Угорщина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 9 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Дорожній футляр | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина леза | 36 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибора | Універсальний тример |
| Колір | Червоний |
