
Топ продаж





Термобрашинг Hots Professional Ionic ceramic зі шпицею, 19 мм (90258)
- В наявності
- Код: 90258
+380 (95) 097-08-95
Vodafone-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (95) 097-08-95VodafoneEtrimerвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380952043632Графік роботиПН - ПТ : 09:00 - 19:00 ; СБ: 10:00 - 17:00 ; НД: вихідний.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобрашинг Hots Professional Ionic ceramic зі шпицею, 19 мм (90258)
Термобрашинг Hots Professiona був розроблений за інноваційною кераміко-іонною технологією, яка захищає волосся від пересихання та пошкодження, а також сприяє збереженню його природної м'якості та блиску. Має антистатичну дію, завдяки чому волосся при укладанні не електризується. А мікрочастинки на робочій поверхні перешкоджають розмноженню бактерій та грибка на професійному інструменті.
Брашинг має керамічне покриття, зручну ергономічну ручку, висувний хвостик для створення проділів та м'яку щетину, яка є абсолютно безпечною для структури волосся.
Основні особливості цієї моделі:
- Серія: Ionic ceramic,
- Покриття з кераміко-іонною технологією,
- Призначений для термоукладання волосся,
- Оптимізований повітряний потік,
- Діаметр брашинга: 19 мм,
- Загальна довжина з відкритим хвостиком: 27 см,
- Довжина рукоятки: 11 см,
- Висота щетини: 10 мм,
- Ергономічна прогумована рукоятка,
- Знімний шпикуль (Висувний хвостик для пробору пасм),
- Легка вага для максимальної зручності користування, 61 грам,
- Виробник: Китай,
- Колір: білий із блакитним.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Вага | 61 г |
| Довжина | 27 мм |
| Довжина зубців | 10 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 19 мм |
