




Професійний шейвер VGR Professional Bronze (V-337)
- В наявності
- Код: V-337
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (95) 097-08-95VodafoneEtrimerвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380952043632Графік роботиПН - ПТ : 09:00 - 19:00 ; СБ: 10:00 - 17:00 ; НД: вихідний.
Професійний шейвер VGR Professional Bronze
Шейвер VGR V-337 – є функціональною професійною моделлю, яка зможе впоратися абсолютно з будь-яким завданням, яке б не стояло перед ним. Шейвер володіє хорошими технічними характеристиками та відмінними можливостями для сучасної стрижки та догляду за бородою, головою та шиєю. Практичний металевий корпус з вишуканим та оригінальним дизайном не залишить байдужим нікого.
Модель V-337 оснащена плаваючою бриючою системою, що складається з двох рухомих сіток. Така плаваюча система відмінно повторює контури обличчя, шиї та голови, забезпечуючи чисте та рівне гоління, мінімізуючи роздратування та максимізуючи комфорт. Сітки плавно ковзають по шкірі, захоплюючи та зрізаючи волоски біля кореня, залишаючи ваше обличчя гладким та свіжим. Сітки для гоління виготовлені з нержавіючої сталі.
Шейвер має клас водонепроникності IPX6 – він безпечний для використання у вологих умовах. Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу голінню з піною або промиванню виробу під проточною водою, його водонепроникна конструкція гарантує безпроблемне обслуговування та використання.
Модель працює від вбудованого Li-Ion акумулятора ємністю 800 mAh, якого вистачає на 90 хвилин автономної роботи шейвера. Повна зарядка відбувається за 1.5 години. Літієвий акумулятор можна заражати будь-якої миті, незалежно від залишкового заряду. На корпусі реалізований LED дисплей для відображення розрахункового часу заряду акумулятора, необхідності очищення ножів та стану заряду. Магазин звертає увагу, що шейвер може працювати і від мережі за допомогою будь-якого зарядного пристрою.
Потужним двигуном забезпечує високу продуктивність і чисте гоління. Ножі рухаються асинхронно, дозволяючи досягти кращих результатів за короткий час. Шейвер має регулювання швидкості роботи двигуна в діапазоні від 6000 до 7500 оборотів за хвилину. Ця функція дозволяє настроювати швидкість роботи виробу відповідно до ваших потреб, забезпечуючи комфортне та ефективне гоління без шкоди для продуктивності або заряду акумулятора.
Шейвер VGR V-337 зроблений у досить компактному корпусі для портативності та зручності. Компактний розмір робить шейвер ідеальним для подорожей чи відряджень, гарантуючи, що ви зможете підтримувати свій бездоганний вигляд. Легка конструкція та металевий корпус роблять модель практичною та комфортною в роботі. Зручне захоплення забезпечує легку маневреність під час гоління. Зазначимо, що модель оснащена тримером для бакенбардів. Ця насадка дозволяє точно підстригати і надавати форму бакенбардам та іншим волоссям на обличчі, надаючи комплексне рішення щодо догляду в одному пристрої.
Особливості моделі VGR V-337:
- Бездротовий ефективний шейвер
- Сіткова система гоління з двома рухомими сітками
- Асинхронна робота ножів
- Сітки та ножі з нержавіючої сталі
- Li-Ion акумулятор на 90 хвилин автономної роботи
- Повна зарядка за 1.5 години
- LED дисплей на корпусі
- USB-C інтерфейс для заряджання
- Вбудований тример 38 мм
- 4 швидкості роботи двигуна від 6000 до 7500 оборотів за хвилину
- Можливість промивати під водою
У комплекті:
- Шейвер
- Документація
- Кабель для заряджання USB-C
- Щіточка для очищення сіток
- Фірмовий чохол із тканини
- Запасний картридж із сітками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип електробритви | сіткова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.235 кг |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Дисплей | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість мотора (об/хв) | 7500 |
