
Новинка!




Скошений гребінець Hots Professional Soft Type Black, 20.2 см (HP254-BK)
- Готово до відправки
- Код: HP254-BK
+380 (95) 097-08-95
Vodafone-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (95) 097-08-95VodafoneEtrimerвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380952043632Графік роботиПН - ПТ : 09:00 - 19:00 ; СБ: 10:00 - 17:00 ; НД: вихідний.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скошений комбінований гребінець Hots Professional Soft Type HP254
Гребінець для стилістів Hots стандартного типу. Зубці поступово коротшають до кінчика для обробки, у тому числі, невеликих ділянок, таких як навколо вух та потилиці.
Гнучкий корпус м'яко прилягає до голови, а крихітний наконечник ідеально працює на невеликих ділянках для вашої делікатної роботи.
Скорочений другий зубець служить для комфортного і швидкого відділення пасма.
Особливості даної моделі:
- Бренд: Hots Professional,
- Вид: Комбінований (рідкі та часті зубці),
- Довжина: 20,2 см,
- Відстань між великими зубцями: 2 мм,
- Відстань між маленькими зубцями: 1 мм,
- Матеріал: Міцний пластик,
- Гнучкий корпус,
- Вага: 8 грам,
- Призначення: стрижка, розчісування, моделювання, тушовка,
- Колір: Чорний,
- Країна-виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Вага | 0.08 г |
| Довжина | 202 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Для стрижки, Розподіл пасм, Виділення проділу |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між великими зубцями | 2 мм |
| Відстань між маленькими зубцями | 1 мм |
| Виробник | Hots Professional |
